Szczegóły oferty

Pomocnik kelnera

OFERTA NIEAKTUALNA

opole, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-27

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocnik kelnera - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

Zakres obowiązków:

  • Pomocnik kelnera. Układanie, nakrywanie i sprzątanie stolików, utrzymanie czystości. Miejsce pracy: Opole, ul.Krakowska 57-59 oraz Powolnego 10

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Hubala 21 Opole 45-266 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).