Szczegóły oferty

Pomocnik hydraulika (O)

Tomasz Barabasz Firma Handlowo-Usługowa Serwis-Tech

OFERTA NIEAKTUALNA

otfinów, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-05

Data wygaśnięcia:
2018-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocnik hydraulika (O) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy. Praca na terenie powiatu tarnowskiego w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie 2100,- brutto. Kontakt: Tomasz Barabasz Firma Handlowo-Usługowa Serwis-Tech, Czyżów 40, 33-250 Czyżów, wcześniejszy kontakt tel.: 698 148 055.

Zakres obowiązków:

  • Pomocnik hydraulika

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).