Podstawowe informacje

Pomocnik budowlany/doposażenie/18/3269

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomocnik budowlany/doposażenie/18/3269

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • podstawowe lub zawodowe, mile widziana osoba ze stopniem niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • sumienne wykonywanie prac pomocnika budowlanego, stosowanie się do poleceń, przestrzeganie BHP i ppoż

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Toruńska 147 Bydgoszcz 85-950 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy. Skierowane mogą zostać osoby spełniające łącznie poniższe kryteria: a) osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a; b)osoby między 30 a 50 rokiem życia Kontakt osobisty z doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy ul. Toruńska 147, parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty. Skierowanie do pracy

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018