Szczegóły oferty

Pomocnik brukarza

OFERTA NIEAKTUALNA

zduńska wola, łódzkie

Data dodania:
2017-09-15

Data pierwszej publikacji:
2017-09-15

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pomocnik brukarza - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Brukarz
  • - umiejętność układania krawężników drogowych, obrzeży chodnikowych, brukowanie nawierzchni, współpraca z operatorami ciężkich maszyn i samochodów na budowie, przestrzeganie zasad BHP, dbałość o mienie - mile widziane doświadczenie zawodowe - praca na terenie woj. łódzkiego w godz. 7.00 - 15.00 - dowóz do miejsca pracy i powrót zapewnia pracodawca

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie podłoży, podbudowy, podsypki, układanie krawężników drogowych, obrzeży chodnikowych, brukowanie nawierzchni, współpraca z operatorami ciężkich maszyn i samochodów na budowie, przestrzeganie zasad BHP, dbałóść o mienie

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli Getta Żydowskiego 4 Zduńska Wola 98-220

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV, skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).