Szczegóły oferty

Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

OFERTA NIEAKTUALNA

mazowieckie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1050 PLN

Artykuł Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

Zakres obowiązków:

  • Prace porządkowe w gospodarstwie, głównie w sadzie. Dopilnowanie procesów wzrostu drzew, wykonywanie prac zleconych z obsługą maszyn rolniczych. Pomoc i organizacja załadunku towarów-jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacyjna pomoc z

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu Laskowa 4a Grójec 05-600

Skierowanie do pracy z PUP

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).