Podstawowe informacje

Pomocniczy robotnik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
27-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomocniczy robotnik budowlany

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Pomocniczy robotnik budowlany
  • praca w zespole wymagająca siły, brak uzależnień

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie podstawowych prac budowlanych, mieszanie zaprawy,dostarczanie materiałów budowlanych (cegła, pustak, płyta karton-gipsowa, płyta osb, szalowanie)

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: wykonywanie podstawowych prac budowlanych, mieszanie zaprawy,dostarczanie materiałów budowlanych (cegła, pustak, płyta karton-gipsowa, płyta osb, szalowanie)

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018