Szczegóły oferty

Pomocniczy robotnik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2017-10-23

Data pierwszej publikacji:
2017-10-23

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocniczy robotnik budowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: budowlane
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kategorii C - pożądane
  • kurs prawa jazdy kat. B - pożądane - inne zawody: Pomocniczy robotnik budowlany, staż: 2 lat
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność malowania, układania glazury, robienia zaprawy, układania paneli ściennych, płyt gipsowo-kartonowych

Zakres obowiązków:

  • wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowanie, tynkowanie, praca na terenie całego kraju

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752

skierowanie z pok. 103A

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).