Podstawowe informacje

Pomocniczy robotnik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Kartuzy, Pomorskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomocniczy robotnik budowlany

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: SUMIENNOŚĆ
  • organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • -noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie - wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy uzyciu narzędzi ręcznych - rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałówbudowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzetu itransportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych - wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku - sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji -posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp. - przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż, ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy -

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach Mściwoja II 4 Kartuzy 83-300

SKIEROWANIE DO PRACY

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017