Podstawowe informacje

Pomoc w bufecie

WRONA CATERING KAZIMIERA WRONA

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc w bufecie

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe gastronomiczne, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:

  • Prace na stołówce przy obróbce jarzyn, pomoc przy wydawaniu posiłków, pomoc w bufecie, sprzątanie kuchni i bufetu, pomoc w przygotowaniu posiłków. Praca od poniedzaiłku dopiątku w godz. 6.00-14.00, w Bielsku-Białej.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 13.30-20.00 lub osobisty po godz. 13.30 BB ul. Legionów 81.

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018