Szczegóły oferty

Pomoc w bufecie

WRONA CATERING KAZIMIERA WRONA

OFERTA NIEAKTUALNA

bielsko biała, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-18

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc w bufecie - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe gastronomiczne, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:

  • Prace na stołówce przy obróbce jarzyn, pomoc przy wydawaniu posiłków, pomoc w bufecie, sprzątanie kuchni i bufetu, pomoc w przygotowaniu posiłków. Praca od poniedzaiłku dopiątku w godz. 6.00-14.00, w Bielsku-Białej.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 13.30-20.00 lub osobisty po godz. 13.30 BB ul. Legionów 81.

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).