Szczegóły oferty

Pomoc stolarza

AKOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

pruszcz gdański, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc stolarza - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia. Miejsce pracy: Straszyn, województwo pomorskie. Kontakt osobisty: ul. Długa 11 Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy pracach stolarskich w łódkach, camperach.

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia. Miejsce pracy: Straszyn, województwo pomorskie. Kontakt osobisty: ul. Długa 11 Gdańsk Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia. Miejsce pracy: Straszyn, województwo pomorskie. Kontakt osobisty: ul. Długa 11 Gdańsk

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).