Szczegóły oferty

Pomoc pielęgniarska - NIEMCY

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

OFERTA NIEAKTUALNA

monachium, Niemcy

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Monachium

Obowiązki:

  • Zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy telefonicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • uznanie kwalifikacji zawodowych tj. Anerkennung
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

ul. Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska

www.abcwork.eu