Szczegóły oferty

Pomoc nauczyciela ( wychowawcy)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Koszalin

OFERTA NIEAKTUALNA

koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-11-02

Data pierwszej publikacji:
2017-11-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Pomoc nauczyciela ( wychowawcy) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • Wymagania niezbędne: a/ posiada wykształcenieco najmniej podstawowe i umiejętność wykonywania czynności na danym stanowisku, b/ stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku (praca fizyczna). Wymagania dodatkowe: a/mile widziane ukończony kurs opiekuna i doświadczenie na podobnym stanowisku, b/umiejętność radzenia sobie z dziećmi i młodzieżą niesprawną, niesamodzielną, c/ komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • Pomoc wychowawcom w opiece nad dziećmi mało samodzielnymi, mało sprawnymi

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Dodatkowe informacje: informacja o wymaganych dokumentach umieszczona na stronie internetowej sosw.koszalin.ibip.pl oraz na tablicy ogłoszeń w SOSW Koszalin ul.Rzeczna 5 Dodatkowe informacje: praca w godz. 14:00 - 22:00

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).