Podstawowe informacje

Pomoc nauczyciela

OFERTA NIEAKTUALNA

Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc nauczyciela

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • Oferta Robót Publicznych dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Mieście Lubawskim posiadających status osoby długotrwale bezrobotnej.

Zakres obowiązków:

  • pomoc nauczycielowi w przygotowywaniu materialów dydaktycznych do zajeć, pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci, uczestnictwo w zabawach dobrowolnych i zorganizowanych, pomoc przy prowadzeniu wycieczek i uroczystości, dbałosc o ład i czystosc zabawek, pomoc przy wydawaniu posiłków

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim Grunwaldzka 3 Nowe Miasto Lub. 13-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skietrowanie do pracy, CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018