Szczegóły oferty

Pomoc nauczyciela

OFERTA NIEAKTUALNA

warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc nauczyciela - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • Oferta Robót Publicznych dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Mieście Lubawskim posiadających status osoby długotrwale bezrobotnej.

Zakres obowiązków:

  • pomoc nauczycielowi w przygotowywaniu materialów dydaktycznych do zajeć, pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci, uczestnictwo w zabawach dobrowolnych i zorganizowanych, pomoc przy prowadzeniu wycieczek i uroczystości, dbałosc o ład i czystosc zabawek, pomoc przy wydawaniu posiłków

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim Grunwaldzka 3 Nowe Miasto Lub. 13-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skietrowanie do pracy, CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).