Podstawowe informacje

Pomoc mechanika

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
01-08-2017

Data ostatniej aktualizacji:
11-02-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc mechanika

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • zasadnicze zawodowe - pożądane
  • Wykształcenie średnie/zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Mile widziana obsługa TESTER DIAGN.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w zakresie obowiązków mechanika: -diagnozowanie usterek, -bieżące konserwacje + serwis, -obsługa urządzeń warsztatowych, -wymiana opon, oleju, filtrów.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Toruńska 147 Bydgoszcz 85-950 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Oferta w ramach prac interwencyjnych. Skierowane mogą zostać osoby bezrobotne, objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a (i) posiadające meldunek stały lub tymczasowy na terenie Bydgoszczy lub Powiatu Bydgoskiego; Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na prace interwencyjne ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.12.2017