Podstawowe informacje

Pomoc laboratoryjna

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc laboratoryjna

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie minimum zawodowe, dokładność, kultura osobista, umiejętność współpracy w grupie, praca w godz. 7.30-15.05 od pn-pt.Miejsce pracy:Gdańsk.

Zakres obowiązków:

  • Mycie, dezynfekcja i utrzymanie we czystości pomieszczeń oraz powierzchni sprzętu znajdującego się w laboratorium, mycie, suszenie, pakowanie, sterylizacja szkła wykorzystywanego do badań mikrobiologicznych, sprawdzanie prawidłowości przebiegu sterylizacji, obsługa suszarek i sterylizatorów, mycie, sprzątanie i dezynfekcja powierzchni magazynu odpadów medycznych

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017