Szczegóły oferty

Pomoc laboratoryjna

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc laboratoryjna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie minimum zawodowe, dokładność, kultura osobista, umiejętność współpracy w grupie, praca w godz. 7.30-15.05 od pn-pt.Miejsce pracy:Gdańsk.

Zakres obowiązków:

  • Mycie, dezynfekcja i utrzymanie we czystości pomieszczeń oraz powierzchni sprzętu znajdującego się w laboratorium, mycie, suszenie, pakowanie, sterylizacja szkła wykorzystywanego do badań mikrobiologicznych, sprawdzanie prawidłowości przebiegu sterylizacji, obsługa suszarek i sterylizatorów, mycie, sprzątanie i dezynfekcja powierzchni magazynu odpadów medycznych

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).