Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Pomoc kuchenna
  • wykształcenie min. podstawowe, staż pracy: doświadczenie w gastronomii - mile widziane, komunikatywność, spełnianie wymogów minimum sanitarnego

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy produkcji dań, dystrybucja posiłków dla pacjentów, zmywanie naczyń i mycie pomieszczeń kuchennych. Godziny pracy: 6:00-14:00, 7:30-18:30. Wynagrodzenie: 2100-2400 zł brutto + świadczenia socjalne. Oferta dostępna w sali G. Kontakt kandydatów z pracodawcą - tel.: 261 660 535, 261 660 537.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018