Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021/Oddział Zabezpieczenia Garnizonu Stołecznego

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - pożądane - inne zawody: Pomoc kuchenna
  • WYKSZTAŁCENIE : podstawowe. UPRAWNIENIA: mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - utrzymanie kuchni i stołówki w czystości, - zmywanie naczyń i urządzeń stołowo-kuchennych, - pomoc w przygotowywaniu posiłków. ZGŁOSZENIA: cv na e-mail ozgst.personalna@ron.mil.pl, telefonicznie 261-847-681

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).