Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021/Oddział Zabezpieczenia Garnizonu Stołecznego

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - pożądane - inne zawody: Pomoc kuchenna
  • WYKSZTAŁCENIE : podstawowe. UPRAWNIENIA: mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - utrzymanie kuchni i stołówki w czystości, - zmywanie naczyń i urządzeń stołowo-kuchennych, - pomoc w przygotowywaniu posiłków. ZGŁOSZENIA: cv na e-mail ozgst.personalna@ron.mil.pl, telefonicznie 261-847-681

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018