Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 6 miesięcy
  • wykształcenie podstawowe
  • 6 miesięcy doświadczenia na w/w stanowisku. Zakres obowiązków: przygotowywanie warzyw i owoców: obieranie oraz krojenie
  • wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
  • porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych
  • zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
  • utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu.

Zakres obowiązków:

  • j/w

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018