Szczegóły oferty

POMOC KUCHENNA

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł POMOC KUCHENNA - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: DOŚWIADCZENIE W GASTRONOMII, staż: 3 lat
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH - inne zawody: Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

  • PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO OBRÓBKI, SPRZĄTANIE I DBAŁOŚĆ O STANOWISKO PRACY
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH NA STANOWISKU, KSIĄŻECZKA ZDROWIA, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W OSTATNICH 5 LATACH W GASTRONOMII

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383

KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).