Podstawowe informacje

POMOC KUCHENNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - POMOC KUCHENNA

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe - umiejętności: DOŚWIADCZENIE W GASTRONOMII, staż: 3 lat
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH - inne zawody: Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

  • PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO OBRÓBKI, SPRZĄTANIE I DBAŁOŚĆ O STANOWISKO PRACY
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH NA STANOWISKU, KSIĄŻECZKA ZDROWIA, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W OSTATNICH 5 LATACH W GASTRONOMII

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383

KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017