Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 1 lat & 5 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • POMOC W PRZYGOTOWANIU POSIŁKÓW, PODDAWANIE ŻYWNOŚCI OBRÓBCE, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ LEKARSKICH DO PRACY, KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DYSPOZYCYJNOŚĆ W GODZINACH NOCNYCH, MIN. 1,5 ROKU DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BRAK

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018