Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 1 lat & 5 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • POMOC W PRZYGOTOWANIU POSIŁKÓW, PODDAWANIE ŻYWNOŚCI OBRÓBCE, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ LEKARSKICH DO PRACY, KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DYSPOZYCYJNOŚĆ W GODZINACH NOCNYCH, MIN. 1,5 ROKU DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BRAK

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).