Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

sanok, podkarpackie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: ukraiński - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • 3 letnie doświadczenie na kuchni

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie prostych posiłków. Obróbka wstępna warzyw i owoców, ryb. Utrzymanie czystości. Dyspozycyjność.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku Rymanowska 20A Sanok 38-500

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).