Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

  • prace pomocnicze przy przygotowywaniu zestawów cateringowych, pakowanie, sortowanie do wysyłki, siekanie warzyw, krojenie owoców, wyciskanie soków, przygotowywanie potraw kuchni śródziemnomorskiej, ukraińskiej, rosyjskiej, polskiej

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: prace pomocnicze przy przygotowywaniu zestawów cateringowych, pakowanie, sortowanie do wysyłki, siekanie warzyw, krojenie owoców, wyciskanie soków, przygotowywanie potraw kuchni śródziemnomorskiej, ukraińskiej, rosyjskiej, polskiej

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).