Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

  • prace pomocnicze przy przygotowywaniu zestawów cateringowych, pakowanie, sortowanie do wysyłki, siekanie warzyw, krojenie owoców, wyciskanie soków, przygotowywanie potraw kuchni śródziemnomorskiej, ukraińskiej, rosyjskiej, polskiej

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: prace pomocnicze przy przygotowywaniu zestawów cateringowych, pakowanie, sortowanie do wysyłki, siekanie warzyw, krojenie owoców, wyciskanie soków, przygotowywanie potraw kuchni śródziemnomorskiej, ukraińskiej, rosyjskiej, polskiej

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018