Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie

Data dodania:
2017-11-01

Data pierwszej publikacji:
2017-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 1300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • umiejętność przygotowywania dań kuchni azjatyckiej

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowywaniu i podawaniu posiłków kuchni azjatyckiej, bengalskiej oraz indyjskiej, wykonywanie innych czynności pomocniczych w kuchni

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: pomoc w przygotowywaniu i podawaniu posiłków kuchni azjatyckiej, bengalskiej oraz indyjskiej, wykonywanie innych czynności pomocniczych w kuchni

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).