Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna (O)

Justyna Kubińska-Hycnar Punkt Gastronomiczny Nudelek

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna (O)

Wymagania:

  • - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, poziom wykształcenia - bez znaczenia, obsługa klienta, przygotowywanie dań typu fast food i wałkowanie pizzy. Praca w Tarnowie w godz.: 10.00-20.30 godziny pracy do uzgodnienia, praca również w soboty i niedziele, wynagrodzenie 2 500 zł brutto. Kontakt: Justyna Kubińska-Hycnar Punkt Gastronomiczny Nudelek, tel.: 604 375 782, CV proszę przesyłać na adres e-mail: kontakt@nudelek.eu

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, przygotowywanie dań typu fast food i wałkowanie pizzy.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Skierowanie lub kontakt telefoniczny

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017