Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

OFERTA NIEAKTUALNA

Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
17-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: dobra organizacja pracy - pożądane
  • umiejętność pracy w zespole - pożądane
  • odpowiedzialność - pożądane
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe 3 m-ce na podobnym stanowisku, pomoc przy przygotowywaniu posiłków, punktualność.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy przygotowywaniu posiłków

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim Dębowa 8 Lidzbark Warmiński 11-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP.

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018