Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna, k/m

Przedszkole nr 109 "Ludeczkowo"

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-06-2018

Warunki zatrudnienia:
część etatu / praca dodatkowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna, k/m

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - pożądane - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 1 miesięcy
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe. Zdolności manualne. Dobra organizacja pracy. Umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie zawodowe: 1 miesiąc. Zakres obowiązków: obróbka wstępna surowców do produkcji posiłków. Przygotowywanie potraw zgodnie z sugestiami szefa kuchni. Pomoc przy procjowaniu posiłków. Myce naczyń i sprzętu kuchennego. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zgłoszenia osobiste: Pl. Henkla 2, Warszawa, tel. 22 8392896, e-mail: przedszkole109@vp.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018