Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna K/M

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna K/M

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 1 lat
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: przygotowanie surowców do obróbki, przygotowywanie potraw (wszystkie rodzaje obróbki gastronomicznej) zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami
  • samodzielnie przygotowywanie posiłków zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie wyrobów, przygotowanie do spedycji
  • dbałość o estetykę przygotowywanych potraw
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca dwuzmianowa: pomiędzy 06:00 a 21:00. Zgłoszenia osobiste ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa Bemowo, mailowe: m.warbmier@igbmazovia.pl lub telefoniczne: 22 328 60 14.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017