Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna K/M

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna K/M - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 1 lat
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: przygotowanie surowców do obróbki, przygotowywanie potraw (wszystkie rodzaje obróbki gastronomicznej) zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami
  • samodzielnie przygotowywanie posiłków zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie wyrobów, przygotowanie do spedycji
  • dbałość o estetykę przygotowywanych potraw
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca dwuzmianowa: pomiędzy 06:00 a 21:00. Zgłoszenia osobiste ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa Bemowo, mailowe: m.warbmier@igbmazovia.pl lub telefoniczne: 22 328 60 14.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).