Podstawowe informacje

Pomoc kuchenna

EL - PIERO MACIEJ SMOLARCZYK

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdynia, Pomorskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kuchenna

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 3 lat
  • Wymagane umiejętności w przygotowywaniu pierogów ukraińskich oraz filetowaniu ryb.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie farszy, mycie, czyszczenie warzyw, lepienie pierogów. Produkcja pierogów ukraińskich oraz filetowanie ryb. Dbanie o stanowisko pracy.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017