Szczegóły oferty

Pomoc kuchenna

EL - PIERO MACIEJ SMOLARCZYK

OFERTA NIEAKTUALNA

gdynia, pomorskie

Data dodania:
2017-11-01

Data pierwszej publikacji:
2017-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 1500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc kuchenna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 3 lat
  • Wymagane umiejętności w przygotowywaniu pierogów ukraińskich oraz filetowaniu ryb.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie farszy, mycie, czyszczenie warzyw, lepienie pierogów. Produkcja pierogów ukraińskich oraz filetowanie ryb. Dbanie o stanowisko pracy.

Wytyczne do aplikacji:

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).