Podstawowe informacje

Pomoc kucharza kuchni orientalnej

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc kucharza kuchni orientalnej

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Pozostali kucharze, staż: 6 miesięcy
  • wykształcenie podstawowe
  • 6 miesięcy doświadczenia na w/w stanowisku. Zakres obowiązków: obsługa pieca tandoori
  • przygotowywanie dań kuchni orientalnej
  • przekąsek orientalnych
  • dbanie o czystość miejsca pracy
  • prowadzenie sprzedaży
  • przygotowywanie list zaopatrzeniowych.

Zakres obowiązków:

  • j/w

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

j/w

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018