Podstawowe informacje

Pomoc księgowej

HMH Hardek Mąka Hardek Spółka Jawna

OFERTA NIEAKTUALNA

Klecza Górna, Małopolskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc księgowej

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • Wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, mile widziana znajomość przepisów podatkowych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów, wystawianie faktur sprzedaży, prowadzenie rejestru i zestawień, prowadzenie kasy, prace administracyjno- biurowe, wsparcie pracowników księgowości

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017