Szczegóły oferty

Pomoc fryzjera

EXIT Beata Tobuch

OFERTA NIEAKTUALNA

wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-18

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 1100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc fryzjera - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe

Zakres obowiązków:

  • wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, mile widziane zainteresowanie branżą fryzjerską zakres obowiązków: przygotowanie do zabiegów fryzjerskich, rejestracja klientów, utrzymanie czystości praca na 1/2 etatu, godziny: 10-14, 14-18 - do uzgodnienia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).