Podstawowe informacje

Pomoc fryzjera

EXIT Beata Tobuch

OFERTA NIEAKTUALNA

Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc fryzjera

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe

Zakres obowiązków:

  • wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, mile widziane zainteresowanie branżą fryzjerską zakres obowiązków: przygotowanie do zabiegów fryzjerskich, rejestracja klientów, utrzymanie czystości praca na 1/2 etatu, godziny: 10-14, 14-18 - do uzgodnienia

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018