Podstawowe informacje

Pomoc biurowa

TANG SHI SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wola Mrokowska, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc biurowa

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - języki obce: chiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów i korespondencji w języku chińskim, obsługa klientów narodowości chińskiej

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: przygotowywanie dokumentów i korespondencji w języku chińskim, obsluga klientów narodowości chińskiej

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018