Podstawowe informacje

Pomoc biurowa

RVW Group Ryszard Von Wysocki

OFERTA NIEAKTUALNA

Skarszewy, Pomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc biurowa

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
  • wykształcenie średnie ogólnokształcenie,pracownik biurowy, obsługa komputera i urządzeń biurowych, telefonioczny kontakt z klientem.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny kontakt z klientem, nadzór nad dokumentami, obsługa sprzętu komputerowego.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Cv + skierowanie do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018