Szczegóły oferty

Pomoc biurowa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SZYMCZAK" Adrian Szymczak

OFERTA NIEAKTUALNA

rawicz, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomoc biurowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • BARDZO DOBRY KONTAKT Z KLIENTEM
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • [Umiejętność 1] : dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • -obsługa klienta, również telefoniczna, -obsługa urządzeń znajdujących się w biurze, takich jak: telefon, komputer drukarka, -sprawdzanie i odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej,

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).