Podstawowe informacje

Pomoc biurowa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SZYMCZAK" Adrian Szymczak

OFERTA NIEAKTUALNA

Rawicz, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomoc biurowa

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • BARDZO DOBRY KONTAKT Z KLIENTEM
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • [Umiejętność 1] : dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • -obsługa klienta, również telefoniczna, -obsługa urządzeń znajdujących się w biurze, takich jak: telefon, komputer drukarka, -sprawdzanie i odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej,

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018