Szczegóły oferty

Pomoc administracyjna

Zespół Administracyjny Szkół w Cedyni

OFERTA NIEAKTUALNA

cedynia, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
2018-01-02

Data wygaśnięcia:
2017-12-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pomoc administracyjna - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • umiejętność komunikacji, chęć współpracy w grupie, odpowiedzialność, operatywność, umiejętność obsługi programów-pakiet Office, mile widziane doświadczenie w księgowości, kadry i pałce, mile widziana znajomość języków obcych

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, dekretacja faktu, list pac itp., przygotowywanie zestawień i sprawozdań zleconych itp., praca przy komputerze. Inne zlecone przez Kierownika zespołu Administracyjnego Szkół w Cedyni

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).