Podstawowe informacje

pomoc administracyjna

Zespół Administracyjny Szkół w Cedyni

OFERTA NIEAKTUALNA

Cedynia, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
06-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
02-01-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pomoc administracyjna

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • umiejętność komunikacji, chęć współpracy w grupie, odpowiedzialność, operatywność, umiejętność obsługi programów-pakiet Office, mile widziane doświadczenie w księgowości, kadry i pałce, mile widziana znajomość języków obcych

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, dekretacja faktu, list pac itp., przygotowywanie zestawień i sprawozdań zleconych itp., praca przy komputerze. Inne zlecone przez Kierownika zespołu Administracyjnego Szkół w Cedyni

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.12.2017