Podstawowe informacje

Pokojowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pokojowa

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: dobra organizacja pracy
  • Książeczka do celów sanitaro-epidemiologicznych - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pokoi i łazienek hotelowych, sprzątanie ogólnodostępnych powierzchni hotelowych, zmiana pościeli i ręczników w pokojach hotelowych.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018