Podstawowe informacje

Pokojowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Nysa, Opolskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pokojowa

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, chęci do pracy, zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

  • Rzetelne sprzątanie pokoi i terenu przynależnego do hotelu, wymiana pościeli i ręczników, uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów, uzupełnianie materiałów reklamowych, informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach, zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych/ pozostawionych przez gości hotelowych, przekazywanie do pralni i odbiór z pralni rzeczy gości, realizowanie życzeń gości hotelowych będących w zakresie obowiązków pokojowej.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Słowiańska 19 Nysa 48-300

CV, skierowanie od pośrednika

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017