Podstawowe informacje

Pokojowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pokojowa

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe - inne zawody: Pokojowa - pożądane
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dokładność, sumienność, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (grupa 1 ).

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pokoi hotelowych oraz części wspólnych

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie sala 103A

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018