Podstawowe informacje

Pokojowa

"MTM MIKULSKI" RYSZARD MIKULSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice 1, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pokojowa

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Pokojowa

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie, doświadczenie zawodowe - brak wymagań
  • dokładność, rzetelność, chęci do pracy, uczciwość
  • zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń hotelowych, pokoi, łazienek, wymiana pościeli itp.
  • jedna zmiana
  • także weekendy, równoważny system czasu pracy
  • miejsce pracy: Gliwice

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty z CV lub telefoniczny z pracodawcą w godz. 9:00-16:00

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: energiczna, miła aparycja

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018