Szczegóły oferty

Pokojowa

Filip Wójcikiewicz HLT

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Gdańsk
Artykuł Pokojowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • wykształcenie średnie, minimum rok doświadczenia, podstawowa znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Śródmieście. Kontakt telefoniczny: 58 778-71-57

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pokoi hotelowych i pomieszczeń ogólnodostępnych na terenie hotelu

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie średnie, minimum rok doświadczenia, podstawowa znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Śródmieście. Kontakt telefoniczny: 58 778-71-57 Wymagania: wykształcenie średnie, minimum rok doświadczenia, podstawowa znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Śródmieście. Kontakt telefoniczny: 58 778-71-57

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).