Podstawowe informacje

Płytkarz

Żydek Grzegorz F.H.U. "ŻYDEK "

OFERTA NIEAKTUALNA

Andrychów, Małopolskie

Data publikacji:
12-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 25 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Płytkarz

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: Układanie płytek wewnątrz i na zewnątrz - inne zawody: Pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy, staż: 6 miesięcy - pożądane
  • Glazurnik, staż: 6 miesięcy - pożądane
  • Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność układania płytek, min. 0,6 miesięcy doświadczenia mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Układanie płytek bez fugowania. Dojazd zapewniony przez pracodawcą. Praca jednozmianowa w godz.: 07:00-15:00. Praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. Wynagrodzenie od 14 zł netto za m2 do 20 zł netto za m2, system wynagrodzenia godzinowy lub na akord. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym.

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.11.2017