Szczegóły oferty

PLANISTA PRODUKCJI

DURABLE Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin,Goleniów,Nowogard (zachodniopomorskie)

Data dodania:
2019-10-22

Data pierwszej publikacji:
2019-10-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-21

Data wygaśnięcia:
2019-11-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Jesteśmy odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem produkującym artykuły biurowe sprzedawane na całym świecie.
W 2017 roku nasza firma została wybrana

Pracodawcą Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Przecław (zachodniopomorskie) Numer referencyjny: jobs.pl

Stanowisko objęte jest następującymi zadaniami:

  • Planowanie produkcji w tym dbanie o terminowość
  • Zarządzanie projektami, w tym w szczególności lean managament,
  • Komunikacja z partnerami niemieckimi,
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych, w tym
  • realizacja celów,
  • Realizacja wymogów jakościowych.

Oczekujemy od Pani/Pana:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w dziale produkcji,
  • Praktycznej znajomości zasad i norm zarządzania produkcją,
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Biegłej obsługi komputera, w tym pakietu Office,
  • Dyspozycyjności, samodzielności w działaniu i gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Umiejętności podejmowania decyzji i zdolności analitycznego myślenia.

Prosimy o aplikowanie za pomocą APLIKUJ TERAZ

Al. Kasztanowa 10
72-005 Przecław

Tel. 91 4324043