Podstawowe informacje

Płacimy za gadanie- studencie praca dla Ciebie!

Toolip HR Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
14 - 16 PLN/h

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Płacimy za gadanie- studencie praca dla Ciebie!

Szukasz pracy na wakacje? A może chcesz za parę miesięcy pogodzić pracę ze studiami? Ta oferta jest dla Ciebie!
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczysz się na szkoleniu :)
Lokalizacja: Podgórze Duchackie

Kraków

Obowiązki
# telefoniczny kontakt ze STAŁYMI klientami w celu kontynuacji współpracy

W zamain oczekujemy
# dobrej dykcji
# dyspozycyjności min. 25h/tyg (możliwość przyjścia pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz jedna sobota w miesiącu 9:00- 18:00)- jeśli chcesz mieć więcej godzin- oczywiście jest to możliwe!

Oferujemy
# stałą stawkę wynoszącą 14- 16zł/h +premie- łączne zarobki wynoszą średnio 21zł/h!
# wypłatę co miesiąc
# szkolenia, za które Ci zapłacimy
# elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności i wolne wtedy, kiedy potrzebujesz :)
# pracę w miłej i przyjaznej atmosferze bez "Korpo Zasad"
# własne biurko z kubkiem kawy :)!

Odwiedź również nasz profil na Facebooku!
facebook.com/toolip.krakow
Toolip HR (c.8564)
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : Aplikuj"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : Aplikuj

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.