Jasienica, śląskie

Data dodania:
2021-06-27
Data aktualizacji:
2021-07-17
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Adzuna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa piły tarczowej

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolność efektywnej komunikacji w zespole

OFERUJEMY:
  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole w stabilnej firmie z długoletnimi tradycjami
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy

Podobne oferty pracy

PILARZ - DRWAL

Będzin, śląskie

Jasienica, śląskie

Data dodania:
2021-06-27
Data aktualizacji:
2021-07-17
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Chce otrzymywać oferty pracy na e-mail

Oferty specjalne

DYREKTOR MARKETINGU - MIĘDZYNARODOWA GRUPA FIRM DORADCZYCH - WARSZAWA.

Warszawa, mazowieckie Astroman Co. Ltd.
Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Od ilu lat pracuje Pani/Pan na różnych stanowiskach menedżerskich: powyżej 20 lat powyżej 15 lat powyżej 10 lat powyżej 5 lat poniżej 5 lat jeszcze nie byłam/-em menedżerem nie chcę być menedżerem DYREKTOR MARKETINGU - MIĘDZYNARODOWA GRUPA FIRM DORADCZYCH - WARSZAWA. Firma: Dynamicznie rozwijająca się w tej części Europy,

2021-06-22

Chief Accountant / Senior Financial Controller

Kielce, świętokrzyskie PRO Search
Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe For our client, we are looking for an employee to the position of: Chief Accountant / Senior Financial Controller Responsibilities: • Preparation of yearly financial statements and CIT return • Statutory reporting: JPK, VAT, Tax, Special Economic Zone, EC Sales, Intrastat • Full Balance Sheet reconciliation and Control •

2020-11-16

IT Customer Experience Communications Analyst

kraków, małopolskie HAYS IT & Telecom
Umowa o pracę | Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Opis stanowiska pracy IT Customer Experience Communications Analyst Kraków NR REF.: 1150641 Your new company For our Client, well-known international financial institution located in Kraków we are looking for a person interested in the role of IT Customer Experience Communications Analyst. Your

2021-07-06

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Wrocław, dolnośląskie Probudowa.com sp. z o.o.
Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Opis stanowiska Zakres obowiązków: analiza rynku zamówień pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach, dbanie o aktualność dokumentów firmowych niezbędnych w ofertowaniu, prowadzenie korespondencji z Zamawiającym podczas postępowań przetargowych, przygotowywanie ofert przetargowych, pomoc w bieżących działaniach administracyjnych z zakresu ustawy prawo zamówień publicznych, w ramach realizowanych przez spółkę umów

2021-07-16

Doradca Klienta Detalicznego

Warszawa, mazowieckie Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA
Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia posługująca się certyfikatem Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1863/1a aktualnie poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, będącej laureatem wielu prestiżowych nagród, kandydatów z niepełnosprawnościami na stanowisko: Doradca Klienta Detalicznego Nr ref

2021-07-16

Agent Ubezpieczeniowy

Zagorzyce, podkarpackie PZU SA
Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Łatwo nawiązujesz kontakty i cenisz sobie niezależność? Myślisz o zmianie pracy lub szukasz dodatkowej? Bądź swoim własnym szefem i pracuj tak, jak Ci wygodnie! Zostań profesjonalnym agentem PZU , oferuj swoim klientom najlepszą jakość obsługi i całą gamę produktów ubezpieczeniowych. Agent Ubezpieczeniowy Miejsce

2021-07-05

Magister farmacji

Opole, opolskie Zdrowit S.A.
Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku. Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie. Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania. Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników

2021-07-05

Customer consultant with German / Dutch - Remote work

Olsztyn, warmińsko-mazurskie LeasingTeam Group
Pełny etat | Praca zdalna

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność

2021-07-16

Lider Zespołu Programistów

gdańsk, pomorskie TeamQuest Sp. z o.o.
Umowa o pracę | Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe TeamQuest Sp. z o.o. Nasz Klient to globalny lider na rynku TSL (logistyka morska, lądowa, powietrzna), zatrudniający ponad 70 tysięcy osób na całym świecie. Lider Zespołu Programistów Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie) Numer referencyjny: 52202/jobs

2021-07-06

Starszy Bankier Klienta

kraków, małopolskie Alior Bank S.A.
Umowa o pracę | Pełny etat

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje w formie terminali paliwo-chemicznych i przeładunkowych na tzw. Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe Opis stanowiska pracy Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na: sprzedaży produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku aktywnym pozyskiwaniu Klientów kompleksowej obsłudze Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi Jeżeli jesteś osobą, która: posiada minimum

2021-07-12