Podstawowe informacje

Pielęgniarka, k/m

Centrum Alzheimera

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pielęgniarka, k/m

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: medyczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo wykonywania zawodu -Pielęgniarka - inne zawody: Pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa geriatrycznego
  • wykształcenie minimum średnie medyczne - pielęgniarstwo. Aktualne prawo wykonywania zawodu. Umiejętność pracy w zespole, pracy z osobami starszymi. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: dbałość o zdrowie, profilaktyka i leczenie podopiecznych. Współpraca ze specjalistami. Wykonywanie zleceń lekarskich. Prowadzenie dokumentacji medycznej. Udzielanie pierwszej pomocy medycznej. Praca w systemie zmianowym, w tym: w nocy, w weekendy i dni wolne - zgodnie z grafikiem. Zgłoszenia: tel. 228431922 wew. 112.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018