Podstawowe informacje

Pielęgniarka hospicjum domowego dla Dzieci (nr 3273)

PALLMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Praca - Pielęgniarka hospicjum domowego dla Dzieci (nr 3273)

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe, typ: medyczne
  • wyższe (w tym licencjat), typ: medyczne - pożądane - inne zawody: Pielęgniarka
  • - wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie, - prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, - wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania, - mile widziana ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej, specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego, kurs specjalistyczny w zakresie pediatrycznej domowej opieki paliatywnej - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi lub w opiece paliatywnej.

Zakres obowiązków:

  • Do zadań należeć będzie: - planowanie opieki i realizowanie działań pielęgniarskich, - staranne realizowanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, rehabilitacyjnych i leczniczych w domu pacjenta - prowadzenie dokumentacji medycznej (w wersji elektronicznej). m-ce pracy: Bydgoszczi okolice Oferujemy: - umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt, - stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji, - prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika oraz jego bliskich, - atrakcyjne warunki wynagradzania m. in. dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe.

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@domsueryder.org.pl w tytule maila wpisując rekrutacja - HDD lub pocztą na adres: Pallmed Sp. z o.o. ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, z dopiskiem rekrutacja - HDD Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie imię nazwisko CV/LM. Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z póź. zm.).

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018