Szczegóły oferty

Piekarz

OFERTA NIEAKTUALNA

police, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
2018-01-02

Data wygaśnięcia:
2017-12-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Piekarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne
  • gimnazjalne
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • produkcja pieczywa i wyrobów cukierniczych

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie Tadeusza Kościuszki 15 Wyszków 07-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

nie dotyczy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).