Szczegóły oferty

Piekarz

Auchan Polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Piekarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: aktualna ks. sanepidowska - pożądane - umiejętności: komunikatywność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • wypiekanie pieczywa wg standardów AUCHAN, dbanie o asortyment i świeżość pieczywa, zatowarowanie i oznakowania działu, zapobieganie stratom, wysoka jakość i higiena pracy

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dokumenty aplikacyjne

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).