Podstawowe informacje

Piekarz

Auchan Polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Piekarz

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: aktualna ks. sanepidowska - pożądane - umiejętności: komunikatywność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • wypiekanie pieczywa wg standardów AUCHAN, dbanie o asortyment i świeżość pieczywa, zatowarowanie i oznakowania działu, zapobieganie stratom, wysoka jakość i higiena pracy

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dokumenty aplikacyjne

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018