Podstawowe informacje

PHP Magento Developer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
03-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - PHP Magento Developer

DreamLab to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej grupy mediowej, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 30 milionów użytkowników. W DreamLab codziennie tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

PHP Magento DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Jeśli chciałbyś / chciałabyś:

  • Uczestniczyć w unikatowym projekcie e-commerce
  • Rozwinąć swoją wiedzę w obszarze technologii Magento 1 / 2
  • Mieć wpływ na tworzoną architekturę, wycenę projektów, code review
  • Pracować w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia

Zaaplikuj do nas! :)

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Bardzo dobra znajomość technologii PHP
  • Znajomość relacyjnych/nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość protokołów REST, SOAP
  • Zaangażowanie i pomysłowość

A w zamian:

  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Wysoka autonomia
  • Nie szukamy winnych
  • Nowoczesne biuro

  • Kultura DevOps
  • Strefy Chillout
  • Gildie technologiczne
  • Wewnętrzne Lighting Talki

  • Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny
  • DreamLab Academy

  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i konferencje
  • DreamLab Active
  • Parking dla rowerów

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Administrator stron internetowych
M-sell Firma Usługowo Handlowa Urszula Bednarz Lubań, Dolnośląskie

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowisiem Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski"

Płatny Staż dla Programistów
QIAGEN BUSINESS SERVICES Wrocław, Dolnośląskie

QIAGEN is one of the world’s leading biotechnology companies. With our sample to insight solutions that unlock valuable molecular information from biological samples, QIAGEN helps to improve healthcare and safeguard our societies, enables the development of new medicines and paves th"

Pracownik w sklepie internetowym- praca dodatkowa
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wrocław, Dolnośląskie

KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Euro"

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o. Wrocław, Dolnośląskie

Pracownik w sklepie internetowym- praca dodatkowa Wrocław KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuw"

Junior Account Manager (e-commerce) z j. francuskim
artgeist Sp. z o.o. Wrocław, Dolnośląskie

Junior Account Manager (e-commerce) z j. francuskim Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: JM/10/2018 Zadania dla Ciebie: prowadzenie całego procesu sprzedaży od pozyskania klienta poprzez prezentacje oferty, negocjacji warunków kontraktu aż do uruchomienia ws"

Senior JavaScript / React Developer
Ciklum Wrocław, Dolnośląskie

Client's website: algotrader.com/   AlgoTrader GmbH is the developer of an Algorithmic Trading Solution called AlgoTrader. AlgoTrader lets trading firms automate complex, quantitative trading strategies in forex, options, futures, stocks, ETFs and commodities markets. We also su"