Szczegóły oferty

Personel Sprzątający

Ohkino

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-04-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-19

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Personel Sprzątający - obrazek nagłówkowy

Miejsce pracy: Oława, ul. Nowy Otok 11
Region: dolnośląskie

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

• utrzymanie czystości sal kinowych, holu kina oraz toalet po zakończeniu pracy kina
• inne drobne prace porządkowe

OCZEKUJEMY:

• dyspozycyjności,
• rzetelności i uczciwości
• dokładności i sumienności

OFERUJEMY:
• pracę na umowę zlecenie
• praca w godzinach porannych (6:00 – 9:00)
• przyjazna atmosferę pracy
• niezbędne narzędzia pracy
• darmowe bilety do kina

Uwaga! Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OHKINO Mysłowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Personel Sprzątający.

Informujemy, że Administratorem danych jest OH KINO Mysłowice Sp. Z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 96. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.